Rekrutacja E-learning

  

Niebawem ruszy rekrutacja do szkoleń e-learningowych z projektu „Multimedialne Centrum Edukacji Lokalnej ”. Rekrutacja uczestników na szkolenia e-learningowe prowadzona jest metodą elektroniczną. Warunkiem udziału w szkoleniach jest wypełnienie elektronicznej Ankiety rekrutacyjnej zawierającej zgłoszenie imienne uczestnika O udziale w szkoleniu zadecyduje wybór samego uczestnika co do Modułu szkolenia oraz kolejność zgłoszeń. Każdy uczestnik otrzyma indywidualne hasło na wskazany w zgłoszeniu adres e-mail. W trakcie szkolenia uczestnik uzyska dostęp do materiałów edukacyjnych po zalogowaniu się na indywidualne konto.

 

Do udziału w projekcie serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców obszaru LGD Razem dla Radomki, LGD Korona Północnego Krakowa, LGD JAKSA oraz LGD DIR

 

Na terenie gmin LGD  Razem dla Radomki odbędą się spotkania informacyjno-rekrutacyjne, które będą miały charakter pokazowo-warsztatowy z obsługi platformy e-learningowej.

 

Przed wypełnieniem Ankiety rekrutacyjnej prosimy o zapoznanie się i akceptację Regulaminu udziału w projekcie.

Udział osób niepełnoletnich w projekcie będzie możliwy po wskazaniu w elektronicznym formularzu danych kontaktowych rodzica/opiekuna uczestnika projektu i wyrażania przez niego zgody na udział kandydata w szkoleniach. 

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt mailowy This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. 

Subcategories

Wydarzenia

No events

Partnerzy

 rdr
 jaksa
 dir
 korona

Kalendarium

October 2020
S M T W T F S
27 28 29 30 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31